Ochrona

Zabezpieczenie nowego pojazdu zdecydowanie pomaga w zachowaniu jego salonowego wyglądu. W przypadku używanego ochrona pomoże utrzymać doskonały wygląd auta chociażby po przeprowadzonej pełnej renowacji lakieru. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju zabezpieczenia do niemalże każdego materiału użytego w samochodach. Ochroną objęte mogą być: lakier, felgi, zaciski hamulcowe, wnęki drzwiowe, szyby, tworzywa zewnętrzne, plastiki wewnętrzne, tapicerka skórzana i materiałowa. Aktualnie dysponujemy trzema formami zabezpieczenia. Wosk, to podstawowa forma ochrony lakieru, która utrzymuje się nawet do roku. Zdecydowanie  trwalszym zabezpieczeniem jest powłoka ceramiczna. Tutaj wyselekcjonowane produkty można zastosować na wymienione wyżej elementy. Trzecia, najskuteczniejsza i jedyna w przypadku uszkodzeń mechanicznych metoda zabezpieczenia, to bezbarwna folia ochronna. Aplikować ją można na wszystkie zewnętrzne elementy nadwozia. Wszystkie wymienione formy zabezpieczenia dotyczą lakierów połyskujących, jak i matowych.

Cena wosku od 250 zł netto, czas realizacji 4 – 6 godzin, trwałość od 3 miesięcy do 1 roku

Cena powłoki ceramicznej od 1000 zł netto, czas realizacji 1 – 2 dni, trwałość od 2 lat do 5 lat

Cena folii ochronnej od 200 zł netto, czas realizacji 1 – 7dni, trwałość dożywotnia

Renowacja lakieru

To mechaniczna obróbka, mająca na celu przywrócenie salonowego wyglądu samochodu, lub znaczne go odmłodzenie. Mikrozarysowania, oraz zmatowienia powstałe na skutek użytkowania pojazdu stanowczo pogarszają jego wygląd. Defektów tych, skutecznie można pozbyć się tylko za pomocą stosowanych przez nas zaawansowanych systemów polerskich. Do polerowania poza lakierem, nadają się także felgi, zaciski, szyby, oraz reflektory. W naszej ofercie posiadamy 3 różne warianty polerowania mechanicznego. Od odświeżenia, czyli pozbycia się do 60% mikrozarysowań ( 1 etapowa korekta). Następnie poprzez renowację, czyli pozbycia się do 85% mikrozarysowań ( 2 etapowa korekta). Kończąc na pełnej renowacji, czyli pozbycia się do 99% mikrozarysowań ( 3 etapowa korekta). Nasze doświadczenie, oraz profesjonalne podejście gwarantują w pełni bezpieczny proces odnowy. Warto zaznaczyć, iż można stosować go wielokrotnie.

Cena 1 etapowej korekty od 600 zł netto, czas realizacji 1 – 2 dni

Cena 2 etapowej korekty od 800 zł netto, czas realizacji 2 – 3 dni

Cena 3 etapowej korekty od 1000 zł netto, czas realizacji 3 – 5 dni

Detailing wnętrz i impregnacja

W tej usłudze zajmujemy się w pełni wnętrzem pojazdu. Przy gruntownym czyszczeniu możemy zająć się szczegółowym odkurzeniem kabiny, ekstrakcyjnym praniem tapicerki materiałowej ( podłoga, fotele, kanapa, boczki, przestrzeń bagażowa, dywaniki). W bezpieczny sposób czyścimy skórzaną tapicerkę, oraz wszystkie tworzywa sztuczne w pojeździe. Demontujemy fotele, oraz podłogę bagażnika, tak aby dotrzeć do każdego zakamarka w samochodzie. Zakończeniem naszych prac jest czyszczenie podsufitki. W jej przypadku, co bardzo ważne, robimy to jedynie bezpieczną metodą, eliminując ryzyko jej odklejenia się. Po skończonym procesie czyszczenia, jeśli w kabinie występują nieprzyjemne zapachy, możemy usunąć je za pomocą ozonatora. Zalecamy dodatkowo impregnację lub zabezpieczenie elementów środka, aby efekt wykonanej usługi trwał jak najdłużej.

Cena prania foteli, kanapy, boczków oraz dywaników od 250 zł netto, czas realizacji 6 – 10 godzin

Cena gruntownego czyszczenia wnętrza od 500 zł netto, czas realizacji 8 – 16 godzin

Mycie detailingowe

Ta podstawowa w naszym studiu usługa polegająca na dokładnym wieloetapowym myciu pojazdu zwracając uwagę na każdy detal. Profesjonalne akcesoria i produkty światowej klasy są gwarancją najwyższego bezpieczeństwa dla Twojego samochodu chroniąc go przed zarysowaniami oraz agresywną chemią. W zakres mycia wchodzi: użycie piany o neutralnym pH, pędzelkowanie szczegółów, umycie wnęk drzwiowych, nadkoli, dokładne wyczyszczenie felg, mycie bezpieczną rękawicą na 2 wiadra. Wykończenie lakieru quick detailerem, pielęgnacja końcówki wydechu, odkurzenie kabiny, przetarcie tworzyw sztucznych, wyczyszczenie szyb od środka i na zewnątrz, wykończenie opon. Po takim myciu Twój pojazd będzie czysty jak nigdy dotąd. Do każdego pojazdu podchodzimy indywidualnie, oraz bez kojarzonego z myjniami samochodowymi pośpiechu.

Cena mycia z zewnątrz lub wnętrza od 50 zł netto, czas realizacji: 1 – 2 godziny

Cena mycia kompletnego od 100 zł netto, czas realizacji: 2 – 3 godziny

Czyszczenie dachów materiałowych cabrio i ich impregnacja

Ten element pojazdu aby utrzymać swój doskonały wygląd, także wymaga regularnej pielęgnacji. W naszej firmie dachy materiałowe typu cabrio oczyścimy jak i zaimpregnujemy. Dzięki naszym zabiegom dach stanowczo wolniej będzie się brudził, a zarazem wzrośnie jego odporność na wilgoć oraz promienie UV. Dzięki doświadczeniu i pracy na produktach najwyższej klasy proces czyszczenia jest w pełni bezpieczny.

Cena czyszczenia od 100 zł netto, czas realizacji 1 – 2 godziny

Cena impregnacji od 100 zł netto, czas realizacji 1 godzina