Mycie detailingowe

Usługa ta, to podstawa w naszym studiu polegająca na dokładnym wieloetapowym myciu pojazdu zwracając uwagę na każdy detal. Profesjonalne akcesoria i produkty światowej klasy są gwarancją najwyższego bezpieczeństwa dla Twojego samochodu chroniąc go przed zarysowaniami oraz agresywną chemią. Po takim myciu Twoj pojazd będzie czysty jak nigdy dotąd, również w środku.

Cena od 100zł netto, czas realizacji: 2-3 godziny

Renowacja lakieru

To działania mające na celu przywrócenie pierwotnego, często salonowego wyglądu samochodu lub odmłodzenie go o parę dobrych lat, poprzez profesjonalną korektę lakieru przy użyciu najbardziej zaawansowanych systemów polerskich. Odmłodzić polerowaniem można nie tylko lakier, ale również lampy, szyby czy felgi.

Cena od 500zł netto, czas realizacji 1-3 dni

Ochrona

pojeździe można zabezpieczyć niemalże wszystko, poprzez powłoki ochronne lub woski, a także folie bezbarwne. Ochroną objęty może być lakier, szyby, felgi, zaciski, tapicerka materiałowa i skórzana, tworzywa sztuczne. Dla fabrycznie nowego pojazdu nie ma nic lepszego, jak od razu je zabezpieczyć, tak aby od początku było gotowe na trudne warunki panujące na drodze. Również po przeprowadzonej usłudze renowacji warto zabezpieczyć auto tak, aby jak najdłużej utrzymać perfekcyjny stan pojazdu. W celu jak najlepszego zabezpieczenia samochodu stosujemy jedynie najwyższej, światowej klasy produkty.

Cena od 250zł netto, czas realizacji 1-2 dni, trwałość od 3 miesięcy do 5 lat

Detailing wnętrz i impregnacja

W tej usłudze zajmujemy się wnętrzem pojazdu, zaczynając od szczegółowego odkurzenia wnętrza, przechodząc do ekstrakcyjnego prania tapicerki materiałowej, bezpiecznego czyszczenia skór i kończąc na wyczyszczeniu plastików. Podsufitka również zostaje wyczyszczona, lecz w tak bezpieczny sposób, że nie trzeba martwić się o jej odklejanie. Jeśli w kabinie występują nieprzyjemne zapachy usuniemy je za pomocą ozonatora. Po naszych działaniach dodatkowo polecamy impregnację lub zabezpieczenie elementów środka, aby efekt wykonanej usługi trwał jak najdłużej.+

Cena od 250zł netto. Czas realizacji 5-10 godzin

Czyszczenie dachów materiałowych cabrio i ich impregnacja

Ten element pojazdu także wymaga regularnej pielęgnacji. W naszej firmie oczyścimy i zaimpregnujemy powierzchnię dachu cabrio. Dzięki naszym zabiegom dach stanowczo mniej będzie się brudził, a zarazem będzie odporniejszy na wilgoć oraz promienie UV.

Cena od 100zł netto. Czas realizacji 1-3 godzin.